• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо (09123000-7 Природний газ (Природний газ))

Торги не відбулися

2 152 005.70 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 21 520.05 UAH
Номер: f2adf3e2b2034fb8a4b59e99fdcc3a32
Внутрішній номер закупівлі: 23510195
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-04-005309-a   
Замовник: Дніпровський державний аграрно-економічний університет
Контактна особа: Іванова Марина Андріївна 380563710821 ddaeu_pfv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 152 005.70 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.12.2024 11:13 - 09.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 04.12.2024 11:13 - 12.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 152 005.70 09123000-7 Природний газ (Природний газ)