-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
09123000-7 Природний газ (Природний газ)
Оголошено тендер
2 152 005.70
UAH
Номер:
51de568b4f134f5b859ec5785f218b2f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-04-006747-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дніпровський державний аграрно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493675
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Сергія Єфремова, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дніпровський державний аграрно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493675
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Сергія Єфремова, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 152 005.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09123000-7 Природний газ (Природний газ)
Примітки:
Відповідно до протоколу № 165 від 04.12.2024 р.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
04.12.2024 11:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 152 005.70 UAH