-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з перевезення працівників (персоналу) КП «УЖКГ»
Тендер Prozorro UA-2024-12-03-011412-a
за ДК 021:2015 код 60140000-1 “Нерегулярні пасажирські перевезення” (Закупівля здійснюється за власні кошти підприємства (кошти від господарської діяльності підприємства)) на 2025 рік
Торги не відбулися
746 920.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 734.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 734.60 UAH
Номер:
cb3092d9d06b41d0b6390deada1d8093
Внутрішній номер закупівлі:
23495957
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-03-011412-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
31476318
-
Адреса:
07101, Україна, Київська область, м. Славутич, вул.Військових будівельників, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Інна Ждановських +380735436021 innatender2020@gmail.com https://www.ugkg-slavutich.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
746 920.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.12.2024 14:12 - 08.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2024 14:12 - 11.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
11.12.2024 00:00 - 18.12.2024 13:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴746 920.00 Послуги з перевезення працівників (персоналу) КП «УЖКГ»