-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевезення працівників (персоналу) КП «УЖКГ»
Оголошено тендер
746 920.00
UAH
Номер:
2358deb68b2f469fb2f6a6c79db6fb02
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-03-011823-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
31476318
-
Адреса:
07101, Україна, Київська область, м. Славутич, вул.Військових будівельників, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
31476318
-
Адреса:
07101, Україна, Київська область, м. Славутич, вул.Військових будівельників, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
746 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з перевезення працівників (персоналу) КП «УЖКГ»
Примітки:
за ДК 021:2015 код 60140000-1 “Нерегулярні пасажирські перевезення”
(Закупівля здійснюється за власні кошти підприємства (кошти від господарської діяльності підприємства))
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення
Дата опублікування:
03.12.2024 13:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Автобус пасажирський (не менше 22 місць)
Кількість
1420 година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума746 920.00 UAH