-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ліцензія на підсистему для підключення хмарних кваліфікованих підписів для комп’ютерної програми «Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet»
Тендер Prozorro UA-2024-12-02-017277-a
Завершена
191 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 910.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 910.00 UAH
Номер:
aeb1325b6e36458e9d4acdca265206f8
Внутрішній номер закупівлі:
23483545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-02-017277-a
Замовник:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
×
-
Код ЄДРПОУ:
39369133
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, Київ, вул. Сім’ї Бродських, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Шевчук Катерина Павлівна +380442044877 Shevchuk@nerc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
191 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2024 18:45 - 07.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2024 18:45 - 10.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
10.12.2024 00:00 - 12.12.2024 16:58
Період завантаження договору:
18.12.2024 00:00 - 28.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴191 000.00 ДК 021:2015 48310000-4: Пакети програмного забезпечення для створення документів (ліцензія на підсистему для підключення хмарних кваліфікованих підписів для комп’ютерної програми «Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet»)