• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ліцензія на підсистему для підключення хмарних кваліфікованих підписів для комп’ютерної програми «Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet»

Оголошено тендер

191 000.00 UAH
Номер: ccec9204ec5f4223b9e368da57fe787c
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-02-020131-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
Замовник: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
Очікувана вартість: 191 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ліцензія на підсистему для підключення хмарних кваліфікованих підписів для комп’ютерної програми «Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet»
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 02.12.2024 16:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума191 000.00 UAH