-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами (код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям)
Тендер Prozorro UA-2024-12-02-004016-a
Завершена
162 753.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 813.77 UAH
мін. крок: 0.5% або 813.77 UAH
Номер:
afd27f0737ce41d38508ac269156259f
Внутрішній номер закупівлі:
23470620
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-02-004016-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003600
-
Адреса:
61093, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Озерянська, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Остапенко +380577251087 nvo31173@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
162 753.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2024 11:03 - 07.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2024 11:03 - 10.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
10.12.2024 00:00 - 12.12.2024 12:57
Період завантаження договору:
18.12.2024 00:00 - 28.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴162 753.00 Послуги з управління побутовими відходами (код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям)