• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з управління побутовими відходами (код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям)

Оголошено тендер

162 753.00 UAH
Номер: 795c9d9d00be41a5a372eef68f3a6df4
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-02-003404-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
Очікувана вартість: 162 753.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з управління побутовими відходами (код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 02.12.2024 10:14
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описвласні кошти (кошти від господарської діяльності підприємства)
Сума31 407.00 UAH
ДжерелоІнше
Опискошти бюджету
Сума131 346.00 UAH