-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система збереження енергії у комплекті: інвертор DEYE SUN-30K-SG01HP3 (або еквівалент) – 1 шт, акумуляторна батарея BOS-GM5.1 (LiFePO4 51,2V 100Ah) (або еквівалент) – 5 шт, система керування АКБ HVB750V/100A (або еквівалент) у комунікаційній шафі – 1 шт, шафа для встановлення АКБ – 1 шт, щит захисту інвертора по змінному струму – 1 шт з монтажем, пусконалагоджувальними роботами та інтеграцією у мережу електропостачання Замовника
Тендер Prozorro UA-2024-11-30-001552-a
Завершена
746 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 730.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 730.00 UAH
Номер:
2a4ed6bd5cab4340a5e6e3ca78763445
Внутрішній номер закупівлі:
23465416
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-30-001552-a
Замовник:
ДП «УкрНДІВ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
00388168
-
Адреса:
39621, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. І. Приходька, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лашко Анна Олександрівна 380508381585 alashko82@gmail.com http://www.ukrndiv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
746 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.11.2024 23:39 - 06.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.11.2024 23:39 - 09.12.2024 01:00
Період кваліфікації:
09.12.2024 01:00 - 10.12.2024 11:02
Період завантаження договору:
16.12.2024 00:00 - 26.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴746 000.00 Система збереження енергії у комплекті: інвертор DEYE SUN-30K-SG01HP3 (або еквівалент) – 1 шт, акумуляторна батарея BOS-GM5.1 (LiFePO4 51,2V 100Ah) (або еквівалент) – 5 шт, система керування АКБ HVB750V/100A (або еквівалент) у комунікаційній шафі – 1 шт, шафа для встановлення АКБ – 1 шт, щит захисту інвертора по змінному струму – 1 шт з монтажем, пусконалагоджувальними роботами та інтеграцією у мережу електропостачання Замовника