-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система збереження енергії у комплекті: інвертор DEYE SUN-30K-SG01HP3 (або еквівалент) – 1 шт, акумуляторна батарея BOS-GM5.1 (LiFePO4 51,2V 100Ah) (або еквівалент) – 5 шт, система керування АКБ HVB750V/100A (або еквівалент) у комунікаційній шафі – 1 шт, шафа для встановлення АКБ – 1 шт, щит захисту інвертора по змінному струму – 1 шт з монтажем, пусконалагоджувальними роботами та інтеграцією у мережу електропостачання Замовника
Оголошено тендер
746 000.00
UAH
Номер:
bf967ea8feb3452e93b78c7987c1c3ef
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-30-001503-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП «УкрНДІВ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
00388168
-
Адреса:
39621, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. І. Приходька, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП «УкрНДІВ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
00388168
-
Адреса:
39621, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. І. Приходька, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
746 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Система збереження енергії у комплекті: інвертор DEYE SUN-30K-SG01HP3 (або еквівалент) – 1 шт, акумуляторна батарея BOS-GM5.1 (LiFePO4 51,2V 100Ah) (або еквівалент) – 5 шт, система керування АКБ HVB750V/100A (або еквівалент) у комунікаційній шафі – 1 шт, шафа для встановлення АКБ – 1 шт, щит захисту інвертора по змінному струму – 1 шт з монтажем, пусконалагоджувальними роботами та інтеграцією у мережу електропостачання Замовника
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Дата опублікування:
30.11.2024 23:07
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
З метою забезпечення резервного та безперебійного електроживлення адміністративної будівлі ДП "УкрНДІВ" у разі короткотривалого (максимум на 2 години) відключення електромережі прийнято рішення провести закупівлю 1 комплекту системи збереження енергії 1 з монтажем, пусконалагоджувальними роботами та інтеграцією у мережу електропостачання з урахуванням таких якостей як помірні експлуатаційні витрати, надійність, технологічність, високий рівень безпеки.
-
Дата публікації:
30.11.2024 23:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума746 000.00 UAH