-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-11-29-013471-a
Завершена
186 910.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 934.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 934.55 UAH
Номер:
0a7926c385ed433abf22a60568202f59
Внутрішній номер закупівлі:
23461106
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-29-013471-a
Замовник:
Відділ освіти Східницької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43952535
-
Адреса:
82391, Україна, Львівська область, Східниця, вул.Золота Баня, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кухар Марія Степанівна +380324848201 shidnitca.osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
186 910.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.11.2024 15:48 - 04.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2024 15:48 - 07.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
07.12.2024 00:00 - 11.12.2024 17:48
Період завантаження договору:
17.12.2024 00:00 - 27.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴186 910.00 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання