-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Оголошено тендер
186 910.00
UAH
Номер:
4108a4683b1a4e449ef4a94ce0a40290
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-28-018529-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти Східницької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43952535
-
Адреса:
82391, Україна, Львівська область, Східниця, вул.Золота Баня, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти Східницької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43952535
-
Адреса:
82391, Україна, Львівська область, Східниця, вул.Золота Баня, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
186 910.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
28.11.2024 17:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума186 910.00 UAH