• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання

Завершена

881 675.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 408.38 UAH
Номер: 1f842625f82b44ca872858a36721450a
Внутрішній номер закупівлі: 2345441
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-08-01-001755-b   
Замовник: Головне територіальне управління юстиції у Київській області
Контактна особа: Нечаєв Борис +380919865950 elenavlasenko@i.ua http://www.kyivobljust.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 881 675.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 408.38 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 26 450.00 UAH
Період уточнення: 01.08.2018 16:12 - 06.08.2018 18:00
Період прийому пропозицій: 01.08.2018 16:12 - 16.08.2018 18:00
Аукціон: 17.08.2018 14:33 - 17.08.2018 14:54
Період кваліфікації: 17.08.2018 14:54 - 27.08.2018 14:11
Період завантаження договору: 17.08.2018 14:54 - 06.09.2018 14:54

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
персональні комп’ютери
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 43 комплект
Період постачання до 30.09.2018
Місце постачання 02002, Україна, Київ, Київ, вул.Є.Сверстюка 15 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК

Оскарження: 17.08.2018 14:54 - 07.09.2018 00:00
Початкова пропозиція 874 362.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
874 362.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.08.2018 14:11
Документи 12
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "В.М."
Початкова пропозиція 881 070.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
881 070.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: ad709c98cd7e4ad8831309aaf5a2906a
Ідентифікатор договору: UA-2018-08-01-001755-b-a1
Постачальник: ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК
Номер договору: 62
Сума договору: 874 362.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 07.09.2018 09:07
Статус:
Підписаний
pdf
Валтек ПК.pdf
p7s
sign.p7s