-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання
874 362.00
UAH з ПДВ
Номер:
ad709c98cd7e4ad8831309aaf5a2906a
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-01-001755-b-a1
Постачальник:
ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК
×
-
Код ЄДРПОУ:
20009888
-
Контактна особа:
Бец Михайло Ярославович +380444557206 bets.m@valtek.com.ua
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Київ, вул.Івана Кудрі, буд.13/2, кв.32
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
62
Дата підписання:
07.09.2018 09:07
Період дії договору:
07.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
874 362.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 874 362.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
персональні комп’ютери
Кількість
43 комплект
Період постачання
до 30.09.2018