-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Моноблок
Тендер Prozorro UA-2024-11-29-003476-a
Завершена
298 989.60
UAH з ПДВ
Номер:
844290d28e66495994ea8f8afd8ab930
Внутрішній номер закупівлі:
23451502
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-29-003476-a
Замовник:
Дніпропетровський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України
×
-
Код ЄДРПОУ:
26238495
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця Січеславська Набережна, будинок 17, офіс 801
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Ткаченко +0956437062 dniproise@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-11-08-012824-a
Очікувана вартість:
298 989.60 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Моноблок 23.8FA/8505/8/256/Intel HD/Windows 11/Black LENOVO IC AIO 3 24IAP7
Кількість
13 штука
Період постачання
до 02.12.2024
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця Січеславська Набережна, будинок 17, офіс 801
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СИСТЕМАТИКА УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40175293
-
Контактна особа:
+380444657670
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. І. Мазепи, 11-А, оф. 54
Ціна пропозиції
298 989.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.11.2024 10:34
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
eb4c70ed606745c4a0bcb641af7387f2
Ідентифікатор договору:
UA-2024-11-29-003476-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СИСТЕМАТИКА УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40175293
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. І. Мазепи, 11-А, оф. 54
Номер договору:
55
Сума договору:
298 989.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
249 158.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Моноблок 23.8FA/8505/8/256/Intel HD/Windows 11/Black LENOVO IC AIO 3 24IAP7: 22 999.20000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.11.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
28.11.2024 15:25
Статус:
Виконаний