-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Моноблок
Оголошено тендер
298 989.60
UAH
Номер:
78cd75d21e1d4b76b390c52523390984
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-28-014335-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Дніпропетровський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України
×
-
Код ЄДРПОУ:
26238495
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця Січеславська Набережна, будинок 17, офіс 801
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дніпропетровський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України
×
-
Код ЄДРПОУ:
26238495
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця Січеславська Набережна, будинок 17, офіс 801
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
298 989.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Моноблок
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
28.11.2024 15:17
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Згідно з підпунктом 6 пункту 13 Особливостей без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом
-
Дата публікації:
28.11.2024 15:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Моноблок 23.8FA/8505/8/256/Intel HD/Windows 11/Black LENOVO IC AIO 3 24IAP7
Кількість
13 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума298 989.60 UAH