-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний (аварійний) ремонт із часткової заміни вікон на металопластикові (заходи з енергозбереження) будівлі головного корпусу КНП «Міська лікарня №7» ЗМР, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 21-а (код ДК 021:2015:45420000-7: Столярні та теслярні роботи)
Тендер Prozorro UA-2024-11-29-001594-a
Завершена
356 051.17
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 780.26 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 780.26 UAH
Номер:
abf61b7712e04382a73139f69e245763
Внутрішній номер закупівлі:
23449572
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-29-001594-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №7" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35535544
-
Адреса:
69118, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПРИВОКЗАЛЬНА будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Булавіна +380503375778 tender_ml7@ukr.net http://www.clinic7.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
356 051.17 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.11.2024 09:33 - 08.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2024 09:33 - 11.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
11.12.2024 00:00 - 16.12.2024 15:29
Період завантаження договору:
22.12.2024 00:00 - 01.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴356 051.17 Поточний (аварійний) ремонт із часткової заміни вікон на металопластикові (заходи з енергозбереження) будівлі головного корпусу КНП «Міська лікарня №7» ЗМР, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 21-а (код ДК 021:2015:45420000-7: Столярні та теслярні роботи)