-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний (аварійний) ремонт із часткової заміни вікон на металопластикові (заходи з енергозбереження) будівлі головного корпусу КНП «Міська лікарня №7» ЗМР, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 21-а
Оголошено тендер
356 051.17
UAH
Номер:
75c597ecaac444b5aeeb110c32f2fb51
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-29-001654-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №7" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35535544
-
Адреса:
69118, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПРИВОКЗАЛЬНА будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №7" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35535544
-
Адреса:
69118, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПРИВОКЗАЛЬНА будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
356 051.17 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний (аварійний) ремонт із часткової заміни вікон на металопластикові (заходи з енергозбереження) будівлі головного корпусу КНП «Міська лікарня №7» ЗМР, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 21-а
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
29.11.2024 09:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума12 458.17 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума343 593.00 UAH