-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
(ДК 021:2015) –16340000-0 - Збиральні та обмолочувальні машини (Зернозбиральний комбайн John Deere 1032 з жаткою 2.6 м. бувший у використанні або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2024-11-29-001231-a
Торги не відбулися
1 020 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 100.00 UAH
Номер:
abd33ce81a894642bdbfcae5edbac9cb
Внутрішній номер закупівлі:
23449207
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-29-001231-a
Замовник:
Український інститут експертизи сортів рослин
×
-
Код ЄДРПОУ:
00488332
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, м. Київ, Вул. Генерала Родімцева, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богдан Макарчук +380979725028 bohdan.makarchuk@gmail.com https://sops.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
16340000-0 Збиральні та обмолочувальні машиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 020 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.11.2024 09:17 - 04.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2024 09:17 - 07.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 020 000.00 Зернозбиральний комбайн John Deere 1032 з жаткою 2.6 м. бувший у використанні або еквівалент