-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
(ДК 021:2015) –16340000-0 - Збиральні та обмолочувальні машини (Зернозбиральний комбайн John Deere 1032 з жаткою 2.6 м. бувший у використанні або еквівалент)
Оголошено тендер
1 020 000.00
UAH
Номер:
05db2197640c43009276ff9206fcd17b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-29-001212-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Український інститут експертизи сортів рослин
×
-
Код ЄДРПОУ:
00488332
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, м. Київ, Вул. Генерала Родімцева, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Український інститут експертизи сортів рослин
×
-
Код ЄДРПОУ:
00488332
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, м. Київ, Вул. Генерала Родімцева, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 020 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
(ДК 021:2015) –16340000-0 - Збиральні та обмолочувальні машини (Зернозбиральний комбайн John Deere 1032 з жаткою 2.6 м. бувший у використанні або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
16340000-0 Збиральні та обмолочувальні машини
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
29.11.2024 09:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 020 000.00 UAH