-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Вугілля кам'яне Г (Г2) (13-100), брикет паливний вугільний
Тендер Prozorro UA-2024-11-28-013815-a
Завершена
1 480 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 14 805.00 UAH
мін. крок: 1% або 14 805.00 UAH
Номер:
352277c736164370a6840ef79d10cbc0
Внутрішній номер закупівлі:
23446305
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-28-013815-a
Замовник:
Управління освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42140037
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, Березівка, вул.М.Грушевського,5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Безвезюк Сергій Геннадійович +380986605783 bezvezuksergej@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 480 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.11.2024 16:30 - 03.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2024 16:30 - 06.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
06.12.2024 00:00 - 06.12.2024 13:09
Період завантаження договору:
12.12.2024 00:00 - 22.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 480 500.00 Вугілля кам'яне Г (Г2) (13-100), брикет паливний вугільний