-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам'яне Г (Г2) (13-100), брикет паливний
Оголошено тендер
1 480 500.00
UAH
Номер:
fff4c2dd51a143be8e928fb6417e8a43
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-28-013121-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42140037
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, Березівка, вул.М.Грушевського,5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42140037
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, Березівка, вул.М.Грушевського,5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 480 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам'яне Г (Г2) (13-100), брикет паливний
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
28.11.2024 14:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 480 500.00 UAH