-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вивезення твердих побутових відходів
Тендер Prozorro UA-2024-11-27-007954-a
Завершена
145 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 450.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 450.00 UAH
Номер:
44e407f1533543e9a971bcd7a758881f
Внутрішній номер закупівлі:
23420428
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-27-007954-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
42098368
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 16
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Кривенко Олександр Анатолійович +380444863017 a0964997342@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
145 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.11.2024 12:41 - 02.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.11.2024 12:41 - 05.12.2024 00:00
Аукціон:
05.12.2024 12:01 - 05.12.2024 12:24
Період кваліфікації:
05.12.2024 12:24 - 10.12.2024 16:08
Період завантаження договору:
16.12.2024 00:00 - 26.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴145 000.00 Вивезення твердих побутових відходів