• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вивезення твердих побутових відходів

Оголошено тендер

145 000.00 UAH
Номер: 4c522bdd3db44bf7b9bfb722a69fed07
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-27-005809-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві
Очікувана вартість: 145 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вивезення твердих побутових відходів
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 27.11.2024 11:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума145 000.00 UAH