-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 5
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-11-27-006353-a
Завершена
3 617 388.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 086.94 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 086.94 UAH
Номер:
6fcf030005d84932b41edfd9563976aa
Внутрішній номер закупівлі:
23418848
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-27-006353-a
Замовник:
Комунальна Установа "Гніванський центр з обслуговування закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42447923
-
Адреса:
23310, Україна, Вінницька область, Тиврівський район місто Гнівань, Соборна 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михальчишина Ірина Андріївна +380680146560 kucozo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 617 388.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.11.2024 11:48 - 02.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.11.2024 11:48 - 05.12.2024 10:00
Аукціон:
06.12.2024 11:21 - 06.12.2024 12:38
Період кваліфікації:
06.12.2024 12:38 - 06.12.2024 15:04
Період завантаження договору:
12.12.2024 00:00 - 22.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 617 388.00 Електрична енергія