-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
3 617 388.00
UAH
Номер:
22dafceacdbb4745b216c6e5bda25720
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-26-015908-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальна Установа "Гніванський центр з обслуговування закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42447923
-
Адреса:
23310, Україна, Вінницька область, Тиврівський район місто Гнівань, Соборна 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна Установа "Гніванський центр з обслуговування закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42447923
-
Адреса:
23310, Україна, Вінницька область, Тиврівський район місто Гнівань, Соборна 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 617 388.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
26.11.2024 14:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описна очікувану вартість
Сума3 617 388.00 UAH