-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Холодильники
Тендер Prozorro UA-2024-11-27-001144-a
Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області
Завершена
32 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 320.00 UAH
мін. крок: 1% або 320.00 UAH
Номер:
98ba91c3e39a48b8b76734d4a68a74ab
Внутрішній номер закупівлі:
23413626
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-27-001144-a
Замовник:
Північний офіс Держаудитслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
40479560
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 18
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марина Лоза +380972298402 zakupivli.26@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
32 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.11.2024 09:21 - 02.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.11.2024 09:21 - 05.12.2024 09:17
Аукціон:
06.12.2024 12:53 - 06.12.2024 13:22
Період кваліфікації:
06.12.2024 13:22 - 09.12.2024 09:42
Період завантаження договору:
15.12.2024 00:00 - 25.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴32 000.00 Холодильники