-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Холодильники
Оголошено тендер
32 000.00
UAH
Номер:
d5a17b9a258a4565b8809cdcdf8437a3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-27-001317-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Північний офіс Держаудитслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
40479560
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 18
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Північний офіс Держаудитслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
40479560
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 18
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
32 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Холодильники
Примітки:
Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
27.11.2024 09:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума32 000.00 UAH