-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-65310000-9 - Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії)
Тендер Prozorro UA-2024-11-26-002469-a
Завершена
116 751.87
UAH з ПДВ
Номер:
59feb2e5d1324ea6a33ce0ef2e73b886
Внутрішній номер закупівлі:
23395565
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-26-002469-a
Замовник:
Івано-Франківський геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188748
-
Адреса:
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Медична, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравець Лілія Мирославівна 380976721906 pansionat-if@ukr.net http://www.pansionat.if.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
65310000-9 Розподіл електричної енергіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до абзацу 3 підпункту 5 пункту 13 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178.
Очікувана вартість:
116 751.87 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015-65310000-9 - Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Медична, 4
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АТ "Прикарпаттяобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131564
-
Контактна особа:
Директор філії "Центральна" Пархуць Ігор Дмитрович 380342594039 http://www.oe.if.ua/
-
Адреса:
76000, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Максимовича, 7
Ціна пропозиції
116 751.87 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.11.2024 10:06
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7c6767a05cc44a67990fc7a907c07d82
Ідентифікатор договору:
UA-2024-11-26-002469-a-c1
Постачальник:
АТ "Прикарпаттяобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131564
-
Адреса:
76000, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Максимовича, 7
Номер договору:
290135
Сума договору:
116 751.87 UAH з ПДВ
Сума договору:
97 293.23 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.11.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
25.11.2024 00:00
Статус:
Підписаний