• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

ДК 021:2015-65310000-9 - Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії)

Оголошено тендер

116 751.87 UAH
Номер: badd1049745c4f3b82dfece503d559e3
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-22-014892-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Івано-Франківський геріатричний пансіонат
Замовник: Івано-Франківський геріатричний пансіонат
Очікувана вартість: 116 751.87 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015-65310000-9 - Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії)
Примітки: закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до абзацу 3 підпункту 5 пункту 13 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 22.11.2024 14:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума116 751.87 UAH