-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Подарунки новорічні
Тендер Prozorro UA-2024-11-25-014994-a
Завершена
250 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер:
072d4bb834ce4da99a3e941aa8bedff4
Внутрішній номер закупівлі:
23388151
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-25-014994-a
Замовник:
Маловисківська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04055373
-
Адреса:
26200, Україна, Кіровоградська область, м. Мала Виска, вул.Спортивна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Шевченко +380963359400 sevcenkoanna1209@ukr.net http://mviskarada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.11.2024 15:53 - 30.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2024 15:53 - 03.12.2024 14:15
Аукціон:
04.12.2024 15:01 - 04.12.2024 15:24
Період кваліфікації:
04.12.2024 15:24 - 06.12.2024 15:03
Період завантаження договору:
12.12.2024 00:00 - 22.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 Подарунки новорічні