-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Новорічні подарунки
Оголошено тендер
250 000.00
UAH
Номер:
b18d076a17534d888c78376fd848883f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-25-011723-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Маловисківська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04055373
-
Адреса:
26200, Україна, Кіровоградська область, м. Мала Виска, вул.Спортивна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Маловисківська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04055373
-
Адреса:
26200, Україна, Кіровоградська область, м. Мала Виска, вул.Спортивна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Новорічні подарунки
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
25.11.2024 13:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума250 000.00 UAH