• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги друку рахунків за електричну енергію та інформаційних повідомлень і їх доставка ДК 021:2015: 79820000-8 - Послуги, пов’язані з друком ( відповідний код 79823000-9 ).

Завершена

600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
Номер: 7f63ad55e847451f9242ec73a6c72f80
Внутрішній номер закупівлі: 23379633
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-25-005977-a   
Замовник: ТОВ "Тернопільелектропостач"
Контактна особа: Петрук Зоряна 380352239650 z.petruk@tepo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.11.2024 11:54 - 30.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 25.11.2024 11:54 - 03.12.2024 00:00
Аукціон: 03.12.2024 12:13 - 03.12.2024 12:36
Період кваліфікації: 03.12.2024 12:36 - 05.12.2024 10:11
Період завантаження договору: 11.12.2024 00:00 - 21.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴600 000.00 Послуги друку рахунків за електричну енергію та інформаційних повідомлень і їх доставка ДК 021:2015: 79820000-8 - Послуги, пов’язані з друком ( відповідний код 79823000-9 ).