-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги друку рахунків за електричну енергію та інформаційних повідомлень і їх доставка ДК 021:2015: 79820000-8 - Послуги, пов’язані з друком ( відповідний код 79823000-9 ).
Оголошено тендер
600 000.00
UAH
Номер:
6dcb1f9cefb147ce91724d7ba3713058
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-25-005140-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВ "Тернопільелектропостач"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42145798
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, проспект Злуки будинок 2 В
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВ "Тернопільелектропостач"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42145798
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, проспект Злуки будинок 2 В
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги друку рахунків за електричну енергію та інформаційних повідомлень і їх доставка ДК 021:2015: 79820000-8 - Послуги, пов’язані з друком
( відповідний код 79823000-9 ).
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друком
Дата опублікування:
25.11.2024 10:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума600 000.00 UAH