-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-11-25-004069-a
Завершена
785 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 850.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 850.00 UAH
Номер:
51600067ab66475a9913c02cc9da708a
Внутрішній номер закупівлі:
23377580
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-25-004069-a
Замовник:
ДИКАНСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32546679
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, смт.Диканька Полтавський район, вул.Гоголя будинок2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яковенко Лілія 380993518788 dikkomynhos@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
785 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2024 11:25 - 30.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2024 11:25 - 03.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
03.12.2024 00:00 - 04.12.2024 15:25
Період завантаження договору:
10.12.2024 00:00 - 20.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴785 000.00 Електрична енергія