-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
785 000.00
UAH
Номер:
eb3242d9d3db4a759030d13e0725975f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-25-004443-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДИКАНСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32546679
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, смт.Диканька Полтавський район, вул.Гоголя будинок2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДИКАНСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32546679
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, смт.Диканька Полтавський район, вул.Гоголя будинок2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
785 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
25.11.2024 10:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума500 000.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума285 000.00 UAH