-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопластикові вікна з монтажем
Тендер Prozorro UA-2024-11-25-003283-a
Завершена
484 140.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 420.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 420.70 UAH
Номер:
6e3eb2bbe9764d36a6ddfb4aab2e2483
Внутрішній номер закупівлі:
23376406
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-25-003283-a
Замовник:
НЕТІШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ "ЕНЕРГІЯ" НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26158477
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька область, місто Нетішин, ВУЛИЦЯ ЕНЕРГЕТИКІВ, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катаріна Абдурашитова +380979338826 zosh4buh@ukr.net http://netishyn4.school.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
484 140.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2024 10:35 - 30.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2024 10:35 - 03.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
03.12.2024 00:00 - 03.12.2024 09:27
Період завантаження договору:
09.12.2024 00:00 - 19.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴484 140.00 Металопластикові вікна з монтажем