-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові вікна з монтажем
Оголошено тендер
484 140.00
UAH
Номер:
d901f77c83174a258951212d5efda3e6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-25-003969-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НЕТІШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ "ЕНЕРГІЯ" НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26158477
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька область, місто Нетішин, ВУЛИЦЯ ЕНЕРГЕТИКІВ, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НЕТІШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ "ЕНЕРГІЯ" НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26158477
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька область, місто Нетішин, ВУЛИЦЯ ЕНЕРГЕТИКІВ, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
484 140.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Металопластикові вікна з монтажем
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
25.11.2024 10:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
металопластикові вікна з монтажем
Кількість
30 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума484 140.00 UAH