-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
КОНДИЦІОНЕРИ
Тендер Prozorro UA-2024-11-24-000901-a
Завершена
540 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 400.00 UAH
Номер:
67db1cc94a084139acc4a321aaf39a71
Внутрішній номер закупівлі:
23373195
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-24-000901-a
Замовник:
Луганська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
02909921
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ БОГДАНА ЛІЩИНИ, будинок 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Інна Усенко +380974714915 innamilovidova2017@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
540 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.11.2024 21:39 - 29.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.11.2024 21:39 - 02.12.2024 09:00
Період кваліфікації:
02.12.2024 09:00 - 05.12.2024 20:35
Період завантаження договору:
11.12.2024 00:00 - 21.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴540 000.00 КОНДИЦІОНЕРИ