-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
КОНДИЦІОНЕРИ
Оголошено тендер
540 000.00
UAH
Номер:
5fde1dc1ee4e4792885e0592179cb85d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-24-001042-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Луганська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
02909921
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ БОГДАНА ЛІЩИНИ, будинок 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Луганська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
02909921
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ БОГДАНА ЛІЩИНИ, будинок 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
540 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
КОНДИЦІОНЕРИ
Примітки:
Вид закупівлі: відкриті торги (з особливостями). Процедура закупівлі здійснюється відповідно до Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.11.2024 21:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума540 000.00 UAH