-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
18830000-6 – Захисне взуття (черевики «Берці», утеплені)
Тендер Prozorro UA-2024-11-22-005263-a
Завершена
145 015.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 725.08 UAH
мін. крок: 0.5% або 725.08 UAH
Номер:
7885a155b5594a90ba40010fe5110352
Внутрішній номер закупівлі:
23359265
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-22-005263-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Святошинське лісопаркове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359687
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Святошинська будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлия Латиф +380444526340, +380994221614 tender@slpg.city
Класифікатор ДК 021:2015:
18830000-6 Захисне взуттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
145 015.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.11.2024 11:27 - 27.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2024 11:27 - 30.11.2024 08:00
Період кваліфікації:
30.11.2024 08:00 - 02.12.2024 16:06
Період завантаження договору:
08.12.2024 00:00 - 18.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴145 015.00 18830000-6 – Захисне взуття (черевики «Берці», утеплені)