-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
18830000-6 – Захисне взуття (черевики «Берці», утеплені)
Оголошено тендер
145 015.00
UAH
Номер:
c9e21bdda41f4e45b9fb42bf6ad85743
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-08-007085-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Святошинське лісопаркове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359687
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Святошинська будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Святошинське лісопаркове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359687
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Святошинська будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
145 015.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
18830000-6 – Захисне взуття (черевики «Берці», утеплені)
Примітки:
1. Найменування замовника: Комунальне підприємство «Святошинське лісопаркове господарство»
2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника 03359687
3. Місцезнаходження замовника: вулиця Святошинська, 24 місто Київ, Україна, 03115
4. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі»;
5. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): (Класифікатор - ДК 021:2015) ): 18830000-6 – Захисне взуття (черевики «Берці», утеплені)
5.1. Назва товару/послуги номенклатурної позиції предмета закупівлі та код товару/послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі:
- згідно коду за ДК 021:2015:18832000-0 Спеціальне взуття
6. Кількість та місце поставки товарів або обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг:
6.1. Кількість товарів, обсяг робіт або послуг: загальна кількість 97 пар.
7. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: вул.Святошинська, 24, м.Київ, 03115.
8. Очікувана вартість предмета закупівлі: 145 015,00 (сто сорок п’ять тисяч п’ятнадцять) гривень, 00 копійок, з ПДВ
9. Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: до 31.12.2024
10. Умови оплати: відстрочка платежу. Замовник зобов’язується оплатити 100% вартості Товару, зазначеного в рахунку та видаткових накладних протягом 30 (тридцяти) робочих днів з дати поставки Товару та підписання відповідних документів
11. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська з урахуванням вимог тендерної документації.
12. Розмір забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається
13. Вид забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається
14.Умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається
15. Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону: не застосовується;
16. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону у межах від 0,5 відсотка до 3 відсотків очікуваної вартості закупівлі або в грошових одиницях
17. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування): не застосовується
Дата затвердження плану: 07.11.2024
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
18830000-6 Захисне взуття
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
08.11.2024 11:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума145 015.00 UAH