• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги зі створення комплексної системи відеоспостереження в закладах освіти Малиновського району м. Одеси

Послуги зі створення комплексної системи відеоспостереження в закладах освіти Малиновського району м. Одеси

Торги не відбулися

1 052 448.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 262.24 UAH
Номер: 6f9af7e83f54436c9f1a055d2980832e
Внутрішній номер закупівлі: 2335874
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-08-20-001534-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ФІНАНСУВАННЯ ТА ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ СИСТЕМИ ОСВІТИ МАЛИНОВСЬКОГО РАЙОНУ М. ОДЕСИ"
Контактна особа: Лисак Тетяна Олегівна 380487628249 lisakmalin@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 052 448.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 262.24 UAH
Період уточнення: 20.08.2018 14:45 - 26.08.2018 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2018 14:45 - 05.09.2018 00:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі створення комплексної системи відеоспостереження в закладах освіти Малиновського району м. Одеси
Код ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
Кількість 16 послуга
Період постачання до 01.11.2018
Місце постачання 65078, Україна, Одеська область, Одеса, заклади освіти Малиновського району На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМАРТОМ"
Початкова пропозиція 1 052 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 052 000.00 UAH з ПДВ
Документи 35
Скарги 0