-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги зі створення комплексної системи відеоспостереження в закладах освіти Малиновського району м. Одеси
Тендер Prozorro UA-2018-08-20-001534-c
Послуги зі створення комплексної системи відеоспостереження в закладах освіти Малиновського району м. Одеси
Торги не відбулися
1 052 448.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 262.24 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 262.24 UAH
Період оскарження:
20.08.2018 14:45 - 01.09.2018 00:00
Нічого не знайдено.