-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Черевики робочі захисні» Код національного класифікатора «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015 : 18830000-6 «Захисне взуття»
Тендер Prozorro UA-2024-11-22-003842-a
Завершена
19 995.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 99.98 UAH
мін. крок: 0.5% або 99.98 UAH
Номер:
95a765e3ddf34572a1360d7b5a64eea3
Внутрішній номер закупівлі:
23357556
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-22-003842-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ВАРАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40800812
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, місто Вараш, ВУЛИЦЯ КОМУНАЛЬНА, будинок 2, корпус 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Романюк +380681265126 zakupkik@ukr.net https://varash-rada.gov.ua/ekonomika/derzhavni-zakupivli/215-orhanizatory-zakupivel/kp-blahoustrii
Класифікатор ДК 021:2015:
18830000-6 Захисне взуттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
19 995.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.11.2024 10:49 - 27.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2024 10:49 - 30.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
30.11.2024 00:00 - 02.12.2024 10:17
Період завантаження договору:
08.12.2024 00:00 - 18.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 995.00 «Черевики робочі захисні» Код національного класифікатора «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015 : 18830000-6 «Захисне взуття»