-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Черевики робочі захисні» Код національного класифікатора «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015 : 18830000-6 «Захисне взуття»
Оголошено тендер
19 995.00
UAH
Номер:
a4a5b1196bda456da65bcc6f33a02480
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-22-004630-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ВАРАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40800812
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, місто Вараш, ВУЛИЦЯ КОМУНАЛЬНА, будинок 2, корпус 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ВАРАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40800812
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, місто Вараш, ВУЛИЦЯ КОМУНАЛЬНА, будинок 2, корпус 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
19 995.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Черевики робочі захисні» Код національного класифікатора «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015 : 18830000-6 «Захисне взуття»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
18830000-6 Захисне взуття
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
22.11.2024 10:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Черевики робочі захисні ,38 розмір
Кількість
3 пара
Період постачання
(не задано)
Черевики робочі захисні ,39 розмір
Кількість
3 пара
Період постачання
(не задано)
Черевики робочі захисні ,40 розмір
Кількість
4 пара
Період постачання
(не задано)
Черевики робочі захисні ,41 розмір
Кількість
4 пара
Період постачання
(не задано)
Черевики робочі захисні, 42 розмір
Кількість
8 пара
Період постачання
(не задано)
Черевики робочі захисні ,43 розмір
Кількість
3 пара
Період постачання
(не задано)
Черевики робочі захисні ,44 розмір
Кількість
4 пара
Період постачання
(не задано)
Черевики робочі захисні ,45 розмір
Кількість
2 пара
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума19 995.00 UAH