-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
А.32 Робочий (формений) одяг для обслуговуючої організації
Тендер Prozorro UA-2024-11-21-017165-a
Торги не відбулися
1 300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 500.00 UAH
Номер:
4a4c5e356bce4992abc2184469aa03b8
Внутрішній номер закупівлі:
23352996
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-21-017165-a
Замовник:
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФУНДАЦІЯ СУСПІЛЬНО-ПРАВОВИХ КОМУНІКАЦІЙ ЛОГАРДС
×
-
Код ЄДРПОУ:
43229550
-
Адреса:
02154, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця ЕНТУЗІАСТІВ, будинок 17, офіс 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шляхова Ірина 380445010113 iryna.shliakhova@lawguards.org
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.11.2024 19:53 - 26.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2024 19:53 - 29.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 300 000.00 Робочий (формений) одяг для обслуговуючої організації