-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робочий (формений) одяг для обслуговуючої організації
Оголошено тендер
1 300 000.00
UAH
Номер:
0952ad90a67843e0804f27fccbce21cf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-21-020638-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФУНДАЦІЯ СУСПІЛЬНО-ПРАВОВИХ КОМУНІКАЦІЙ ЛОГАРДС
×
-
Код ЄДРПОУ:
43229550
-
Адреса:
02154, Україна, м. Київ, вулиця ЕНТУЗІАСТІВ, будинок 17, офіс 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФУНДАЦІЯ СУСПІЛЬНО-ПРАВОВИХ КОМУНІКАЦІЙ ЛОГАРДС
×
-
Код ЄДРПОУ:
43229550
-
Адреса:
02154, Україна, м. Київ, вулиця ЕНТУЗІАСТІВ, будинок 17, офіс 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Робочий (формений) одяг для обслуговуючої організації
Примітки:
Рішення від 19.11.2024 №40у
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одяг
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
21.11.2024 18:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет міста Києва на 2024 рік; Програма вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки
Сума1 300 000.00 UAH