• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання (монітори, багатофункціональні пристрої, жорсткі диски)

Завершена

489 100.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 445.50 UAH
Номер: bc9a364b417c4fd2ade41d7619f9bbc2
Внутрішній номер закупівлі: 23352827
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-21-016995-a   
Замовник: Житомирська обласна прокуратура
Контактна особа: Бура Андрій Станіславович 380674048833 mtz@zhit.gp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 489 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.11.2024 19:01 - 26.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 21.11.2024 19:01 - 29.11.2024 20:00
Період кваліфікації: 29.11.2024 20:00 - 05.12.2024 17:08
Період завантаження договору: 11.12.2024 00:00 - 21.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴489 100.00 Комп’ютерне обладнання (монітори, багатофункціональні пристрої, жорсткі диски)