• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання (монітори, багатофункціональні пристрої, жорсткі диски)

Оголошено тендер

489 100.00 UAH
Номер: 20aec720a8da47ebbb5261536ffaa618
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-21-020614-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Житомирська обласна прокуратура
Замовник: Житомирська обласна прокуратура
Очікувана вартість: 489 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комп’ютерне обладнання (монітори, багатофункціональні пристрої, жорсткі диски)
Примітки: Закупівля здійснюється за рахунок виділення додаткових коштів (Довідка про зміни до кошторису на 2024 №310 від 25.10.2024)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 21.11.2024 18:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума489 100.00 UAH